Szanowni Państwo!

         Z ogromną przyjemnością  przedstawiam pierwszy po długiej przerwie numer kwartalnika „ Lubię szkołę” pisma powstałego z myślą o utworzeniu miejsca wymiany myśli, poglądów, doświadczeń.Wracając do tradycji biuletynu, zamierzamy stworzyć atrakcyjny czytelniczo magazyn poświęcony współczesnej szkole.  Nie będzie on miał charakteru tylko  sprawozdawczego. Ma być raczej zaproszeniem do wspólnego poznawania społeczno – kulturowego świata szkoły. A może będzie dla nich „przewodnikiem”?

         Wyrażam nadzieję, że kwartalnik „ Lubię szkolę” będzie odpowiednim miejscem do wymiany poglądów, doświadczeń, a także dyskusji dotyczących współczesnej edukacji. Oddane właśnie w Państwa ręce pismo jest od dawna oczekiwanym forum prezentacji  poglądów nauczycieli i innych osób podejmujących działania w tym zakresie.

Mam nadzieję, że spełni ono Państwa oczekiwania i zainspiruje do nowych pomysłów.

    Życzę zatem ciekawej lektury i zachęcam do zabierania głosu na łamach kwartalnika. Autorów zainteresowanych publikowaniem artykułów zapraszam do przesyłania swoich tekstów na adres poczty elektronicznej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pobierz Biuletyn ,,Lubię Szkołę"